Tražite iskrene recenzije o AGROUNIK D.O.O.? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u AGROUNIK D.O.O.. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.
Loše stvari: . Moje iskustvo u ovoj kompaniji bilo je negativno zbog loše i opterećujuće radne atmosfere, neprofesionalne komunikacije i nekorektnog odnosa neposrednog rukovodioca prema zaposlenima, kao i nepoštovanja radnih prava i nedovoljne brige o bezbednosti i zdravlju na radu, zbog čega ne bih preporučila ov
Dobre stvari: Par kolega, redovna placanja i prijava
Loše stvari: Direktori ne znaju sta hoce, ne znaju da komuniciraju sa zaposlenima i veoma male plate za previse posla