Tražite iskrene recenzije o DELIGHT OFFICE? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u DELIGHT OFFICE. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.
Dobre stvari: Apsolurno nista. Cemer, jad i neprofesionalizam.
Loše stvari: Sve.. Neprofesionalni, neljubazni, mobinguju ljude, jako prost menadzment, vlasnici, dno dna kompanija. Najgore iskustvo do sada.