Posao u DOM ZDRAVLJA VRACAR: iskustva zaposlenih

Tražite iskrene recenzije o DOM ZDRAVLJA VRACAR? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u DOM ZDRAVLJA VRACAR. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.

person
Dom zdravlja Vracar
05.03.2026

Dobre stvari: Apsolutno ništa. Niko se ceni Vaš rad ukoliko niste sa nekima od zaposlenih u rodbinskoj vezi ili poznanstvu.

Loše stvari: Od menadžmenta i lekara koji određuju ko tu sme da radi, a ko ne... preko mobinga i pritisaka za otkazom,kao i bacanje smeća za za zaposlenim nad kojim vrše pritisak za otkazom.. Ako niste sa nekima od njih u rodbinskoj vezi, nemate šansu za Ugovor na neodređeno

Podeli svoje iskustvo