Posao u NOVAMAT D.O.O. BEOGRAD: iskustva zaposlenih

Tražite iskrene recenzije o NOVAMAT D.O.O. BEOGRAD? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u NOVAMAT D.O.O. BEOGRAD. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.

person
Novamat d.o.o. Beograd
02.04.2023

Dobre stvari: Dibro

Loše stvari: Ne postoji dobra stvar koju bi trebalo istaci osim kuhinje. Loše je sve Okruzenje, menadzment, softveri bez licence, atmosfera napeta, stalna presija i pritisak, svako sve radi, niko ne radi ono zbog cega je dosao, direktor ima promene raspolozenja, dobre i lose dane, zaposleni su krivi za sve pa trpe posledice, mobing, manipulisanje, kontrola.. Loši uslovi, pušačko okruženje, neisplaćene dnevnice, nemogućnost napredovanja. Toksičan direktor, manipulator. Obećavanja velika, realizacija nula. Preskočiti u širokom luku.

Podeli svoje iskustvo