Posao u TELSONIC AG: iskustva zaposlenih

Tražite iskrene recenzije o TELSONIC AG? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u TELSONIC AG. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.

person
TELSONIC AG
18.11.2025

Dobre stvari: 13. plata, ali i to je džabe kad je cela plata mizerija. Sve ostalo raspad. Ko planira da počne da radi obavezno nek porazgovara sa više trenutnih radnika, spasiće se nepotrebne patnje, laži i mazanja očiju od strane rukovodstva.

Loše stvari: Povećanje plate jednom godišnje kako ko se uvali u bulju 10-30e. Mogućnost napretka ispod nule. Svi radnici su tretirani bez trunke poštovanja. 7 ljudi napustilo u zadnjih godinu dana i tek će još da ode. Ako imate bilo gde drugo ne dolazite ovde.

Firma: TELSONIC AG
Podeli svoje iskustvo