Posao u AERODROM NIKOLA TESLA: iskustva zaposlenih

Tražite iskrene recenzije o AERODROM NIKOLA TESLA? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u AERODROM NIKOLA TESLA. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.

person
Aerodrom Nikola Tesla
06.03.2026

Dobre stvari: Prijava na pun iznos

Loše stvari: Loše je dosta stvari... smene su napravljene da iscrpe zaposlenog maksimalno, ako dolazite kolima parkirate se na parkingu koji je udaljen oko 3km od aerodroma pa na salt bus (računajte oko 20min u jednom pravcu da gubite i to cam se ne placa), menadžment non stop nesto menja i veoma cesto ta promena bude na štetu radnika. I glavno spremite se da polazete gomilu obuka, pa na sve to da polazete za sertifikat kako biste mogli da radite...mnogo ucenja za malu platu.Veliko je nezadovoljstvo zaposlenih u ovom sektoru (kontradiverziona kontrola) .

Aerodrom Nikola Tesla
21.02.2024

Dobre stvari: Fleksibilno radno vreme

Loše stvari: Organizacija posla, ne vodjenje racuna o ljudskim resursima.. Moze mnogo bolje uz vise postovanja i motivisanje zaposlenih

Aerodrom Nikola Tesla
16.11.2023

Dobre stvari: Mogućnost napredovanja. Dinamika. Različitost. Učenje.

Loše stvari: Slaba obučenost. Nedovoljno proveravanja zaposlenih. Obuka zaposlenih za odnos sa kolegama i prema putnicima. Nejednakost. Familijarne i emotivne veze .. Veliki broj zaposlenih. Ogromna organizacija.

Aerodrom Nikola Tesla
15.06.2023

Dobre stvari: Solidne plate za uslove u Srbiji i redovnost isplate.

Loše stvari: Los odnos menadzmenta prema radnicima, gleda radnike kao robove i jeftinu radnu snagu, nelogicni poslovni potezi koji unistavaju firmu i bude sumnje u ddobre namere poslodavca, loi medjuljudski odnosi, tezak mobing ako imas svoje misljenje, nemogucnost napredovanja ako nisi podoban ili u rodbinskim tetko stricevskim surcinsko boljevackim stranackim odnosima. Francuska firma na srpski nacin jednako katastrofa

Podeli svoje iskustvo