Tražite iskrene recenzije o FABBRICA? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u FABBRICA. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.
Dobre stvari: Redovne plate
Loše stvari: Lose je sto je veci deo plate na crno,a manji deo na racun,losi su odnosi menadzmenta prema radnicima,lose je sto radnici nemaju slobodu kretanja za vreme zakonske pauze,dakle ni do pekare se ne moze izaci,lose je sto se ne postuju zakonske procedure po vise osnova,lose je sto se radi po 9h dnevno i duze,a ne po 8h kako je naznaceno u ugovoru,a nije placen prekovremeni rad itd itd...
Dobre stvari: Uslovi rada
Loše stvari: . Dobra kompanija, lepo organizovana, vode racuna o zaposlenima, ali zaposleni losi ljudi