Posao u FABBRICA: iskustva zaposlenih

Tražite iskrene recenzije o FABBRICA? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u FABBRICA. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.

person
Fabbrica
25.07.2025

Dobre stvari: Redovne plate

Loše stvari: Lose je sto je veci deo plate na crno,a manji deo na racun,losi su odnosi menadzmenta prema radnicima,lose je sto radnici nemaju slobodu kretanja za vreme zakonske pauze,dakle ni do pekare se ne moze izaci,lose je sto se ne postuju zakonske procedure po vise osnova,lose je sto se radi po 9h dnevno i duze,a ne po 8h kako je naznaceno u ugovoru,a nije placen prekovremeni rad itd itd...

Firma: Fabbrica
Fabbrica
25.04.2024

Dobre stvari: Uslovi rada

Loše stvari: . Dobra kompanija, lepo organizovana, vode racuna o zaposlenima, ali zaposleni losi ljudi

Firma: Fabbrica
Podeli svoje iskustvo