Tražite iskrene recenzije o SPORTSKE KLADIONICE OLIMP? Saznajte stvarne plaće i uvjete rada u SPORTSKE KLADIONICE OLIMP. Pročitajte iskustva i recenzije zaposlenika o radu u kompaniji.
Dobre stvari: - bivša ,,direktorka" više ne zivka telefonom i ne preti. - kolege fantastične i uvek spremne da izađu u susret. - nema novčanih kazni. - nema pritiska od nadređenih (konstantno gledanje kamera) kao nekada.
Loše stvari: -Posle korone konstantan manjak radnika zbog kojeg su slobodni dani i odmori nepostojeći a rad u duplim smenama je postao normalan. - Stariji radnici ne odskaču mnogo od plata novijih kolega. - Pokušavaju da uštede na neophodnom materijalu ( hemija, oprema za rad) što se odražava na higijenu i rad tehnike u lokalu. -U nekim lokalima radnici preopterećeni i jedva postižu te količine posla i isto su plaćeni kao radnici koji imaju prazne lokale.. Nažalost na klimavim nogama u ovom trenutku