Recenzije zaposlenih o poslodavcima na Balkanu

Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.

person
Office shoes
03.10.2025

Dobre stvari: Sistem kao celina, sve osim ljudstva.

Loše stvari: Nepostovanje. Firma je ok, ali kolektiv i regionalni menadžer su blagi uzas. Na nivou seoskih tracara, nepostojanje zaposlenih.

Firma: Office shoes
Pabau
02.10.2025

Loše stvari: HR Intervju HR interview was going well, quite relaxed and friendly atmosphereTehnički intervju Technical interview was disaster. The interview was held by 2 people, the woman was constantly looking at her notifications on the phone, they did not even let me ask questions or stuff I wanted to know re the company.

Firma: Pabau
Uprava za Trezor RS
01.10.2025

Dobre stvari: Слободан викенд

Loše stvari: Плата. Са средњом школом примаш минималац, а посла преко главе.Старци испиру мозак, због најниже провизије данима не дигнеш главу

Auto-Kabel DOO Mionica
01.10.2025

Dobre stvari: Odnos sa koleginicama i kolegama. Svi smo u istom problemu,sve nas isto ponizavaju i tretiraju pa se držimo kako moramo.

Loše stvari: Nema napredka ni za mlade ni za starije radnike. Ne biraju ljude po sposobnostima nego po vezama i u kakvim su odnosima da menadžerom. Menadžer je postavio jako nesposobne i mlade osobe sa zna se čijom clanskom kartom da rukovode potonucu ovog broda. Niko školovan neće da dodje u firmu zbog zna se kojih osoba, pa oni guraju svoje ljude na te pozicije. Menadzmentu fali samo još da daju biceve, jer sve sem fizičkog nasilja im je dozvoljeno i podržano.. Nemački brod koji tone sa srpskim kapetanom

Prizma
01.10.2025

Dobre stvari: 1. Sigurnost i stabilnost 2. Motivacija i nagrađivanje 3. Otvorena komunikacija 4. Korektan odnos i poštovanje 5. Razvoj i učenje 6. Timski duh i kultura

Loše stvari: Moglo bi se više ulagati u edukaciju zaposlenih. Rad u Prizmi predstavlja zadovoljstvo i motivaciju. Plate su redovne i sigurne. Pored toga, firma daje bonuse zaposlenima pet puta godišnje kao i trinaestu platu, što pokazuje dodatno o trudu i brizi firme o svojim zaposlenima. Komunikacija sa rukovodstvom je na visokom nivou jer je tom tim koji već

Firma: Prizma
Erste bank
01.10.2025

Dobre stvari: Ništa na žalost.

Loše stvari: Rukovodstvo!. Firma sa dugogodišnjom istorijom; ali kadar preko veze naravno; ns vodećim pozicijama poltroni koji ne mogu da podnesu da im kolege imaju više škole da se bolje oblače i izgledaju; užas čist mobing.Cerka mi je preživela pakao

Firma: Erste bank
Rilex Co
01.10.2025

Dobre stvari: Kolege, plata za polovinu radnog vremena odlična, neposredni rukovodioci su super, a za top menadžment nemam ništa lepo da kažem

Loše stvari: Previli obim posla i nerealna očekivanja za radno vreme koje se radi, top menadžment katastrofa, direktorka dolšla u kontrolu polugola neće dobar dan da kaže, ne želi da čuje sta radnici imaju da kažu, nemaju sredstva za čišćenje u količini koja je potrebna mesec dana smo pod brisali samo vodom, nisu se udostojili ni da kažu da dobijam otkaz već sam sama pitala šta je sa mojim ugovorom da bi mi tek tad rekli da ga neće produžiti i da idem kući. Vrlo neozbiljana firma, očekuju da jedna žena može sama da cakum pakum sredi 1500m2 za 15h rada nedeljno, nemaju dovoljno hemije za čišćenje, rukavica, za kese za smeće moraš da ih molis, jedino što je valjalo je plata i kolege, čim sam dosla sa bolovanja popila sam otakz, kao navodno nisu zadovoljn

Firma: Rilex Co
Akacija-acacija D.O.O.
01.10.2025

Dobre stvari: nista, sve je gore i bice jos gore.

Loše stvari: gazde su tolike stipse, da to nigde nisam video. nemate sta ni da obucete, alat los, jeftin, kada nesto trazite, sef izbegava da kupi, inace trenutno imamo tri sefa... ima vise sefova nego radnika!. za sve je kriv radnik, iako greske i prave drugi i koce posao...

NT Company
30.09.2025

Dobre stvari: Neki ljudi.

Loše stvari: Sve. Od robe koja se prodaje a koja je davno zaboravljena kategorija do načina kako se radi.

Firma: NT Company
Eudora d.o.o.
30.09.2025

Dobre stvari: To što imaš priliku da dobro zaradiš,ako ostvaris dobre rezultate

Loše stvari: Meni je ok sve,ali su se mnogi žalili da firma nema strpljenja za njih. Ukoliko nemaju odmah rezultate,dobijaju otkaz. Takodje,mogle bi nagrade za nas koji imamo dobre rezultate da se povećaju

Firma: Eudora d.o.o.
Foundever
29.09.2025

Dobre stvari: Plata kakva je takva je, ipak je redovna

Loše stvari: Pritisak i nekultura visokog menadžmenta. Na najvišim pozicijama sede nanepismeniji i najnškulturniji ljudi koji nemaju trunku poštovanja prema zaposlenima, nikad pohvala samo kritike...

Firma: Foundever
JKP Zelenilo Pancevo
28.09.2025

Dobre stvari: Dobro je to sto se radi u okruzenju bez presije i bilo kakve napetosti, uz dogovor.

Loše stvari: Ja bih jos malo povecala plate radnicima.. Dobra firma, sa velikim potencijalom za napredak.

CIAK d.o.o.
26.09.2025

Dobre stvari: Plata je bila redonna, Atmosfera u timu korektna, Imala sam mogućnost da izlazim ranije kada su mi bile potrebne privatne stvari, Od svoje nadređene sam naučila puno i za to sam zahvalna

Loše stvari: Na razgovoru su predstavljeni realni i logični planovi: ugovor prvo na 3 meseca, zatim 6, pa godinu dana, i eventualno za stalno. U praksi, ugovor je bio isključivo mesečni, bez ikakvog objašnjenja, što stvara nesigurnost i osećaj privremenosti. Obmanjujuće informacije i nepoštovanje inteligencije zaposlenih Kada sam pitala svoju nadređenu zašto ugovor i dalje ide mesečno, rečeno mi je da je "u ovoj firmi prve dve godine tako". Takav odgovor ne samo da je kontradiktoran prethodnim tvrdnjama, već vređa inteligenciju i osećaj profesionalnosti – jer jasno pokazuje da se zaposlenima ne govori istina. Proglašavanje 'tehnološkim viškom' nakon 3 meseca rada Takva odluka jasno pokazuje da zapošljavanje nije bilo deo ozbiljnog plana, već rezultat kratkoročnog razmišljanja ili lošeg internog upravljanja.. Napustila sam siguran posao zbog firme koja je obećavala brda i doline – i završila kao 'tehnološki višak' 3 meseca kasnije. Ako tražite školu razočaranja, dobrodošli. Savet: neka vam obećanja na intervjuu ne zamagle realnost.

Firma: CIAK d.o.o.
Hotel Moskva
25.09.2025

Dobre stvari: Sve osim sto mnogo izrabljuju radnike a malo placaju

Loše stvari: Dostavis im potvrdu o visini autobuske mesečne karte a oni ti posle 2 meseca traže račune za gorivo da im dostaviš i ako nemaš ne plate ti prevoz. Dobra za gosta a za radnika katastrofa

Firma: Hotel Moskva
Thrasker
24.09.2025

Loše stvari: HR Intervju Neprofesionalen pristap kon celiot proces. Na inicijalnoto intervju se spodelija rabotni obvrski megjutoa od togas nikakov feedback nemase dali ke se prodolzuva so procesot ili ne, a voedno procesot bese zapocnat pred poveke od eden mesec.Tehnički intervju User hasn't shared Technical interview experience.

Firma: Thrasker
Vestel Company
24.09.2025

Loše stvari: HR Intervju Opusteno intervju.Tehnički intervju Prethodno ispratena zadaca so odreden rok za izrabotka koja ne bese teska.

BPM
24.09.2025

Dobre stvari: Radno vreme,redovna isplata

Loše stvari: Mnogo prodavaca starijih od 50 godina,generalno jako slabo zapošljavaju mlađe ljude,narucito po radnjama koje su u centru grada.Uglavnom su tu isti ljudi koji godinama rade u toj firmi. U kancelariji i menadžmentu su svi povezani,generalno došli preko preporuke,rodbinske ili prijateljske veze. Mogućnost napredovanja je skoro nikakva osim ako se bas ne svidite nekim čudom ljudima iz kancelarije. A oni su prema običnim prodavcima uglavnom neprijatni i sve gledaju sa visine .

Firma: BPM
CRE INTERNATIONAL
23.09.2025

Dobre stvari: Kolege Atmosfera u kolektivu Uvažavanje predloga i komentara Timska druženja Benefiti

Loše stvari: Nemam krupnih zamerki. Okupljeni su iskusni i sjajni ljudi. Rukovodioci su stručni i korektni.

Beo Lab
22.09.2025

Dobre stvari: Ako i postoji nesto dobro, to se ne vidi jer je previše loših stvari u ovoj firmi.

Loše stvari: Sve je loše, Počev od glavnog menadžera koji uzurpira školsko dvorište ( Firma je pored jedne beogradske Gimnazije) da bi se tamo parkirao i uštedeo. Koliko čovek, koji slovi za nekog vlasnika ili menadžera mora da bude jadan da bi mu bilo žao da plati normalan parking? Šefice svih resora su samo funkcionalno pismene osobe i mešaju se u sve sem u svoj posao. Da ne nabrajam dalje jer pretpostavljam da je ovo dovoljno za normalne ljude.. Nesto najgore sto se da zamisliti. Jadni pacijenti koji zamišljaju da ce u Beo-labu dobiti ispravan rezultat

Firma: Beo Lab
Plamen d.o.o.
22.09.2025

Dobre stvari: Redovna plata,i dobar odnos vlasnika

Loše stvari: Nestručnost pojedinih radnika. Odnos šefova proizvodnje prema pojedinim radnicima,a dok su popustljivi prema onima koji su njihovi poltroni. Minimalni godišnji odmor,minimalni topli obrok kao i putni troškovi.. Kompanija koja je ostala na nivou zanatske radnje

Firma: Plamen d.o.o.
Podeli svoje iskustvo