Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Dobre stvari: Redovna plata, radno okruženje.
Loše stvari: Niska zarada, pritisak za ostvarenje zadatih planova, manjak zaposlenih.. Plate redovne ali male, kompanijska kultura dobra.
Dobre stvari: Ljudi su vrhunski. Dobra atmosfera
Loše stvari: Sitničarenje, prijava na 65%, uračunavanje prevoza u platu ali pre svega loš menadžmemt i pogrešni ljudi na vodećim mestima. A ppsebno podvlačim loše ljudske kvalitete vlasnika koji je izgleda zbog življenja u inostranstvu izgubio osećaj za ljude i mislim da ima osećaj da u firmi ima perače zgrada, a ne intalektualce inženjere iskunsne, kao i mladje početnike.. Obični prevaranti, sa šefovima koji ni znanje ni stručnom spremom ne mogu da odgovore zadatku.
Loše stvari: PozitivnoVelki izbor projekata,dobra atmosfera,redovna plata, mali timovi, fleksibilan menadžmentZamerkeNapredovanje trenurno nije moguće,inertnost HR prema zaposlenima
Dobre stvari: Sve, ali najviše loše kadriranje.
Loše stvari: Loše upravljanje, čovejk je brojka. Baš loša priča , treba se sklanjati
Dobre stvari: Ništa
Loše stvari: Sve počevši od rukovodioca.. Robovlasnička firma sa jeftinom radnom snagom.
Loše stvari: PozitivnoZanimljivi projekti, mogućnost putovanja (uglavnom Azija), dobra atmosfera i naravno pivopetak svaki mesec :)ZamerkeManja plata od svih ostalih kompanija za oblast QA, bukvalno na nivou nekog malog javnog preduzeća
Dobre stvari: Samo standardne uniforme, a i to u zavisnosti od perioda nabavke.
Loše stvari: Minimalna satnica od 230 RSD, osim za par objakata na kojima je nešto malo manja od 10 % veća u odnosu na minimalnu satnicu. Nepoštovanje službenika obezbeđenja koji im svojim prekovrenim radom spašavaju da firma ne izgubi objekat, u odnosu na neradnika i zabušante koji otkaziju dolazank na smenu 1 ili 2 sata pre smene, bz ikakvog pravog razloga, kao što je na pr. bolest ili smrtni slučaj u užoj porodici.. Prevarantska firma, zakidaju radnicima na platama bez obrazloženja.
Dobre stvari: Pojedine kolege
Loše stvari: Organizacija je na nuli i direktor koji laze i obecava.... Samo lazu i obecavaju ljudi masovno napustaju firmu
Dobre stvari: Radnici
Loše stvari: Sve. Debilizam i kretenizam, plus maltretiranje, zastrašivanje i ucenjivanje radnika.
Dobre stvari: Nista
Loše stvari: SVE!!!!Počevši od menadžmenta HR,stranačko zapošljavanje..nema organizacija sve se svodi na rad u koraku i snalažljivost radnika...znači blagi uzas."Previse fotelja premalo kičme".
Dobre stvari: Plata
Loše stvari: . Plate ok,Direktor loš pristup prema radnicima,vika,sve sto se razgovara sa direktorom saznaju svi radnici.
Dobre stvari: Dugogodišnji kupci i razvijen posao
Loše stvari: Zapostavljanje posla, maltretiranje kupaca po nekoliko meseci.( U velikom broju na mesecnom nivou).. Puno sitnih grešaka koji utiču na troškove firme, loša komunikacija izmedju sektora uglavnom call centar-radnja-magacin
Loše stvari: Kako je izgledao procesNakon kratkog intervijua koji se odigrao u kancelarijama firme, bilo je dogovoreno da ce mi biti prosledjen mail sa testom u toku naredne nedelje, koji evo nakon dve nedelje nije stigao...
Dobre stvari: Ništa, čak im je i uniforma nekvalitetna.
Loše stvari: Bahatost vlasnika, nesposobnost menadžmenta.. Bahati, neodgovorni, nehumani, neprofesionalni
Loše stvari: PozitivnoOdlicna kompanija za pocetnike, jako je velika i radi na dosta projekata, prijatni ljudi. Ima dodatnih 2 nedelje godisnjeg odmora u Avgustu zbog praznika u Italiji. Mogucstvo putovanja na razlicita mesta, pre svega u Italiju. Remote rad je opcija. Godisnji plan za personalni napredak(placeni kursevi i slicno)ZamerkePosle sticanja prosecne plate dosta sporiji rast i odobrenje povisice. Rad od 9-17:30 sto je pola sata vise od ostatka firmi. Nasumicnost pri dobijanju projekta na kome se radi(moze da bude jako dobar po pitanju tehnologija, ljudi koji na njemu rade i menadzmenta a moze da bude i los). Manjak seniora/iskusnih ljudi u firmi. "Personal goals" koji ulazi u procenu rada se analizira na osnovu ulozenog truda van radnom vremena koje je utroseno na ucenje novih stvari/tehnologija. Cudna organizaciona struktura firme
Loše stvari: Kako je izgledao procesHr online razgovor i nakon toga upoznavanje sa potencijalnim tim liderima i radi se test u kancelariji kod njih. Testiranje je bilo na njihovoj platformi na kome iako ne resite tacno, mogu da vam daju ponudu jer ocigledno tesko nalaze kandidate. Kada daju ponudu, ona vazi 2 dana, to naglase u mailu, sto je jos jedan dokaz o kakvoj kompaniji je rec.
Loše stvari: PozitivnoInhouse projekatZamerkeOdnosi se na Beogradsku kancelariju: Izuzetno loša atmosfera u timu, nestručnost, neprofesionalnost od strane tim lidera, velika količina stresa, malo ljudi koji žele da pomognu. Brisanje profila na platformama za ocenjivanje firmi dovoljno govori o ovoj kompaniji.
Dobre stvari: Predivne kolege. Firma je odlična za početnike, može mnogo da se nauči. Deo menažmenta (Capability Manager, People Manager) ima sjajan odnos prema zaposlenima.
Loše stvari: Firma nema nove projekte, postojeći se gase, otpuštaju se ljudi koji rade u timovima na projektima, ljudi koji realno zarađuju novac firmi, menažment koji ne nalazi nove projekte ostaje. Otpušteno je puno ljudi iz developmenta, opet kažem, menadžment ostaje u punom sastavu.
Loše stvari: PozitivnoStabilnost kompanije usled razvoja sopstvenih proizvoda, mogucnost horizontalnog pomeranja u okviru kompanije, zdrava korporativna kultura koja nije zaprljana zapadnim vrednostima laznog osmeha i slicno. Mogucnist hibridnog rada. Dobar failsafe environment za pocetnike developere da savladaju zdrave prakse kodiranja i arhitekturalnih odluka.ZamerkeMizerna plata a jos mizerniji godisnji. Zastarele tehnologije.