Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Dobre stvari: Posao u kontinuitetu
Loše stvari: Nepoštovanje radnika.neorganizacija.loša htz oprema.. Neorganizacija.nepoštovanje radnika.
Dobre stvari: Slobodno vreme, radno vreme, mogucnost lepe zarade, kolektiv....
Loše stvari: Nije placena amortizacija, mali fixni deo. Perspektivna firma, mogucnost lepe zarade. Odlican odnos privatnog i poslovnog vremena. Mladi ljudi. Ko se snadje u prvih 6 meseci, ostace verovatno godinama.
Dobre stvari: Ništa nije dobro, dok traje negativna energija od strane nadredjenih
Loše stvari: Nerešavanje problema. Nakon pretrpljenog mobinga nijednu pohvalnu reč nemam.
Dobre stvari: Nista nije dobro. Robu sa isteklim rokom vracaju u prodaju
Loše stvari: Los menadzment losa roba. Ukoliko ne znate sta znace malverzacije datumima na vasim papirima,ugovorima i slicno..obratite se Inbergu ubedljivo su najbolji u tome
Dobre stvari: Nista nije dobro
Loše stvari: Sve od menadzmenta do pojedinih kolega. Los menadzment, nepostovanje zaposlenih, cene se neradnici
Dobre stvari: Plata je redovna, kolektiv
Loše stvari: Sefovi transporta, dispecer i poneki ljudi izvrsavaju mobing nad radnicima
Loše stvari: Pozitivno1. Rad od kuće (ako se to može svrstati u pozitivne). 2.Odličan mentor.ZamerkeNiska plata, loša mogućnost napredovanja. Loša selekcija timova (neuklapanje karaktera - jedna osoba narušava celokupnu atmosferu). Obmanjivanje zaposlenih u smislu da će firma uvek misliti o svojim ljudima i prebacivati na drugi projekat ako se trenutni ugasi ili smanji broj ljudi - a onda u toj situaciji pre prethodne najave bez ikakvih problema ljudima daju otkaz. Otkaz u uvijenoj formi "sporazumnog raskida" uz prethodno objašnjenje kako je to najbolje za obe strane. Sve u svemu jako loše iskustvo i preporuka za zaobilaženje ove kompanije. Firma radi po principu "samo da obavimo šta se traži od nas i to je to" o drugim stvarima apsolutno ne razmišljaju i ne obaziru se na ljudsku stranu zaposlenih.
Dobre stvari: Nista, slihtanjem se dolazi do vrha
Loše stvari: Medjuljudski odnosi, mobing i napredovanje na osnovu slihtanja i poznanstva. Fejk pozitivna i vrtic atmosfera
Loše stvari: PozitivnoKompanija ima projekte u nekoliko različitih industrija koju su svi zanimljivi na poseban način. Atmosfera između kolega je odlična u firmi je odlična, svi se druže ne vezano za njihove oblasti i role od developera do qa do product, projecta itd. Ljudi imaju dosta prostora za kreativnost i inicijativu, koja se od strane organizacije podstiče i primećuje. Odnos menadžmenta prema zaposlenima je otvoren. Klijenti su dosta involvirani na svim projektima koje sam radio tako da imam pozitivan utisak u radu sa njima. Ovo sve stvara radno okruženje u kome može da se uči i napreduje. Benefiti kao privatno zdrastveno su poprilično značajni.ZamerkeNemam konkretnih zamerki
Dobre stvari: ODLICNO JE KAD DATE OTKAZ
Loše stvari: MOBING,VIKA DREKA VREDJANJE, OMALOVAZAVANJE I TD. Poremeceni medjuljudski odnosi,sefovi nadrndani 24/h uglavnom zbog porodicnih stvari koje nemaju veze s poslom ,lose placaju radnike ,ne cene ih cak vredjaju i moze se nazvati mobingom na radnom mestu !
Dobre stvari: Nista. Ako nadjete drugi posao, idite odmah.
Loše stvari: Ne znam sta bih naveo kao dobro. Nerealni ciljevi koji su osmisljeni samo da menadzment uzme astronomske bonuse. Za zaposlene je to postala nemoguca misija. Ljudi koji donose novac i prodaju kredite se najlosije tretiraju, a najvise rade i veede. Postoji Dopunsko zdravstveno osiguranje, sa minimalnim pokricem. Ako se ozbiljnije razbolite, bice vam pitreban debeo novcanik. Dakle, nista dobro nema.
Dobre stvari: Mogucnost odlaska u inostranstvo,moderni racunari za rad,redovna plata. Placen prevoz (nedovoljno). Pojedini ljudi
Loše stvari: Organizacija,organizacija,organizacija. Komunikacija i međuljudski odnosi. Prekovremeno po 8h ako treba i to vise dana uzastopno. Radilo se i od 06-22h. Ocekuje se sa covek zapostavi svoj licni zivot zarad posla. Ukoliko tako nastave sa otvaranjem fabrika u okolini dozivece sudbinu Krusika.. Potencijalni gigant u industriji auto kablova ukoliko mnogo rade na sebi
Loše stvari: PozitivnoSlobodan vikend, godisnji odmor 2 puta godisnje, 13ta plata, sloboda iznosenja svojih ideja, radno okruzenje, redovna plata ,..ZamerkeVisina plate
Loše stvari: Kako je izgledao procesPrvo se prijavite na oglas za posao i onda vas pozovu i traze da radite test iz excela i engleskog jezika. Ti testovi nisu previse teski. Zatim imate razgovor sa hr menadzeromPitanja sa intervjua Excel engleski , test logike i licnosti
Dobre stvari: Redovna plata.
Loše stvari: Neorganizovanost, loša komunikacija među sektorima, besmisleni projekti koji ne donose nove korisnike, mnogo praznog hoda, gubljenje vremena, loša poslovna strategija.
Dobre stvari: Mogućnost da bude idlično.
Loše stvari: Odnos prema zaposlenima. Za Uskrs je cela kompanija imala slobodan dan za tu sedmicu, u nedelju, na Uskrs. 20 zaposlenih članova obezbedjenja koji su tu da motre na kasire, a kasira nema dovoljno da bi zaposleni radili 8 sati, sa dva slobodna dana. Plata je solidna, ali ne mogu mesecima da nadju zaposlenike.
Dobre stvari: U kompaniji je dobro sto ima razumevanja za sve nazalost sem za povisenje plate
Loše stvari: Plata je losq. Plata premala,47000 sa prevozom,s tim da je minimalac na racunu ostalo na ruke.Sve ostalo je ok.
Dobre stvari: Prevoz,redovna plata i higijena u firmi
Loše stvari: Neskolovani ljudi koji su se docepali vlasti i sad se bukvalno izivljavaju!. Mobing od strane nadredjenih,izivljavanje,vredjanje,omalovazavanje,pretnje otkazom,vecina nadredjenih losih
Dobre stvari: REDOVNA PLATA
Loše stvari: ODNOS ZAPOSLENIH I MENADZMENTA, ORGANIZACIJA JE LOSA, NEKOLEGIJALNOST, POTLACENOST ZAPOSLENIH
Dobre stvari: Redovna plata i prijava
Loše stvari: Ogromnu kolicinu posla davaju jednoj osobi, menjaju se puno zena i budu po mesec dana, deluje kao eksploatisanje. Agencija za ciscenje gde mi je dodeljen sprat na kome trebaju biti barem 2 ili 3 zene