Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Loše stvari: PozitivnoZa sada imam pozitivne utiske: 1. zdrava timska atmosfera 2. neformalna, prijateljska komunikacija na nivou kompanije 3. akcenat na work-life balance 4. definišu se programi i procesi za indivudualni rast i razvoj 5. značajna fleksibilnost u radnom vremenu 6. konkurentne plate Dobar trenutak za prikljuciti se kompaniji.ZamerkeZa sada nemam zamerki.
Dobre stvari: organizacija, uslovi rada, postovanje zaposlenih u svakom smislu
Loše stvari: preterana briga o higijeni i preteranom postovanju procedura. fabrika za svaku pohvalu, odlicno rukovodstvo, odlicni uslovi rada, plata redovna i cela na racun
Loše stvari: Kako je izgledao procesRazgovor sa HR-om Razgovor za mendzmentom Razgovor sa domain leadom Razgovor sa klijentom Razgovor sa menadzmentom
Loše stvari: PozitivnoKancelarije i lokacija firme su sjajni. Oprema je odlicna za rad. Kolege su super i voljne uvek da pomognu. Projekti u domenu embeddeda su zanimljivi i moze a i ima od koga da se nauci.ZamerkeMenadzment je katastrofa, stalno lazu, petljaju, mazu. Veliki odliv ljudi pa se stice utisak kao da se radi na nekoj prometnoj stanici. Projekti za softver su losi i zastareli, previse legacy koda starog i vise decenija.
Dobre stvari: Benefiti...kantina,sistematski,treninzi
Loše stvari: Lose vodje timova...visi menadzment. Prebrzo sirenje proizvodnje i manjak empatije za ljude
Loše stvari: PozitivnoKolege u kancelariji su uvek pozitivne i druželjubive. Fenomenalno je raditi sa njima jer su u stanju da dignu atmosferu i održe pozitivu. Zbog količine različitih klijenata i raznolikosti njihovih potreba moguće je prilično naučiti i razviti se. Pet friendly kultura, dobra oprema za rad.ZamerkeOgromna količina nesrazmerno raspoređenog posla na već preforsiranim kolegama i koleginicama, feedback o nemogućnosti postizanja i završavanja zadataka ne vodi nikud, zbog dinamike i manjka organizovanosti u određenim segmentima lako dolazi do sagorevanja kod ljudi tako da je prilično visoka fluktuacija zaposlenih. Neretko dodje do zabuna šta je čiji posao.
Dobre stvari: Brend je dobar i na osnovu toga se nekako drzi na trzistu
Loše stvari: Poltronski i snishodljiv nastup neophodan. Menadzment je stranacki i jedini nezamenjiv sve ostalo je podlozno promenama
Dobre stvari: Ništa nije dobro,samo laž i gledaju kako da te prevare.
Loše stvari: Generalni direktor,Direktor proizvodnje koji nema baš nikakve veze sa poslom,Tehnički direktor Poljoprivrednik katastrofaaaa. Menadzment katastofa sve sa ulice našli niko nije profesionalac.
Dobre stvari: Prilika da se nešto nauči i ide dalje
Loše stvari: 70% toga. Direktor Srbije i direktor Retaila su neobrazovani, nesposobni, neharizmatični, beskičmeni itd. Njihovim miljenicima je super, ostatak firme je na ivici odlaska. Fluktuacija na godišnjem nivou je oko 100%, ne postoji HR sektor, prava zaposlenih su minimalna, nesposobnost vlada, jer je svako kvalitet
Dobre stvari: Dobro je to sto cu dati otkaz
Loše stvari: mobing,robovlasnistvo,preglupa sugestivna prodaja,previse obaveza,previse zahteva,bruka i sramota za odbijanja od plate za stvari koje ne zavise od vas. sramota
Dobre stvari: Kolege (srodnici u muci) i uredna prijava
Loše stvari: Manjak organizacije u menadžmentu. Bezdušna kapitalistička rupa koja poprilično ne mari za svoju radnu snagu
Loše stvari: Kako je izgledao procesProces se sastojao od hr intervjua, tehničkog intervjua i praktičnog zadatka, sve u svemu pitanja su bila zaista korektna, i nije se tražilo ništa što junior ne bi trebao da zna
Loše stvari: PozitivnoLjudi u firmi su zaista puni razumevanja i vlada veoma pozitivna atmosfera, za početnike je to možda i najbitnije, da budu u okruženju bez preterano velikog pritiska. Pored dobre atmosfere, u firmi rade veoma dobri stručnjaci, od kojih može dosta da se nauči.ZamerkeZa sada nemam zamerki
Dobre stvari: Redovna ali veoma mizerna plata!
Loše stvari: Selekcija za tim lidere je katastrofalna.Sindikat funkcioniše kao interesna grupa užeg kruga upravnog odbora,bili i ostali najveći neradnici a sada svi unapredjeni u lidere sa povišicom plate od 25%.Upravni odbor dobija gratis putovanja u inostranstvo a biće i gratis letovanja ,ostalim članovima samo lažu,mažu i manipulišu.Podsmevaju im se iza ledja na njihovu bednu povišicu od 2%.Učlanila sam se da bi svima nama bilo bolje da dobijemo pristojno povećanje plate i godinama obećavane bonuse kao što se pričalo i pisalo u grupi,ovako je isuviše providno i jasno da smo debeelo izigrani od strane sindikata i menadžmenta koji su očigledno jedan te isti tim.Glavni cilj im je da što više pritiskaju operatere, svakodnevno im podižu targete kako bi što više radili za manju platu.Od članova ostali su im verni samo poltroni koji su zauzeli laka radna mesta,šlihtaju se šefovima kako ih ne bi pomerili da rade teže pozicije.Gledaju se samo lični interesi i ko će kome da podmetne nogu, radni i pošteni nemaju nikakve šanse za prosperitet.
Loše stvari: Kako je izgledao procesPrvo dobijate mejl sa odredjenim testom koji morate da prodjete kako biste stigli do sledeceg koraka. Ukoliko polozite test, poziva vas njihov HR, nakon cega sledi interview. Ukoliko prodjete interview, sledi interview sa TL iz Dev sektora.Pitanja sa intervjua Sta je OOP? Sta su objekti? Sta je Vsync?
Dobre stvari: Redovna plata bez kasnjenja.
Loše stvari: Uzasna kultura firme,odvratan menazment,radnici poltroni,naduveni i pokvareni team lideri,mobing,pretnje,ucene. POGRESNI LJUDI NA VISOKIM POZICIJAMA. Firma gde ne treba da imas skolu da bi bio na poziciji. Ne znam kako su dosli na pozicije al im nisu dorasli.. Uzas! Prepuna poltrona i ulizica zbog kojih nadrljaju ljudi koji se usude daprogovore o tome koliko je lose i koliko je neozbiljan menadzment
Dobre stvari: Apsolutno nista
Loše stvari: Losa organizacoja. Pogresne informacije od strane sefova. Ucene. Favorizovanje nekih radnika ( poltrona).. Firma lopova,lazova i manipulatora
Dobre stvari: iskustvo koje sam steko
Loše stvari: organizacija proizvodnje pogotovu raspored masina. Posao nailazi u talasima nekad ga nema a nekad ga ima previse
Loše stvari: PozitivnoOrganizacija i struktura u kompaniji su na visokom nivou zbog cega je lakse napredovati. Veliki je broj trenutnih projekata a dosta je projakata koji tek trebaju da krenu. Zbog rasta kompanije dolazi i veliki broj novih otvorenih pozicija. Ukoliko ste na projektima imate dosta mogucnosti za napredak i sticanja iskustva zbog timskog rada u internacionalnom timu.ZamerkeTrenutno nemam zamerke.
Loše stvari: Kako je izgledao procesPreko prakse, jedan inetvrju nakon testa gde ima logičkih pitanja kao i jednostavni zadaci iz prakse, i izlazni i tervju sa prakse za prijem