Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Loše stvari: PozitivnoBenefiti, ljudi, lokacija, rad nema nekih velikih napora, i nema nekog pritiska oko projekta da se juris sa rokovimaZamerkeLose prodata prica za zatvaranje firme
Loše stvari: Kako je izgledao procesNakon apliciranja na konkurs dobila sam mail od regrutera prilično brzo (za 2 dana) gde smo diskutovali o kompaniji, o mojim prethodnim radnim iskustvima i motivaciji da se prijavim za ovu poziciju. Nakon toga dobila sam zadatak za koji sam imala 5 dana da ga završim i pošaljem. Taj deo je trajao neke 2 nedelje. Nakon tehn dela pozvana sam na experience day u kompaniju gde sam provela popodne sa budućim potencijalnim kolegama i imala razgovor sa head-om HR-a. Nakon toga usledila je tromesečna tišina od strane kompanije. Nisu mi poslali nikakav mail sa ponudom ili obaveštenjem da nisam izabrana(iako su u toku procesa nekoliko puta naglašavali da oni nisu kompanija koja "nestane", već se ponose svojon ustaljenon praksom gde sa svim kandidatima imaju otvoren odnos i obaveštavaju o rezultatima u svim fazama selekcije ). Igrom slučaja saznala sam da nisam jedina koja je tako tretirana od strane ove kompanije pa mi je celo iskustvo koje je inače bilo pozitivno automatski postalo negativno. Takodje mi se ne dopada što su na sajtu joberty obrisali utiske zaposlenih koji su prikazivali jednu realnu i manje lepu sliku rada u toj kompaniji, koja je u totalnoj suprotnosti sa onim što HR pokušava da predstavi kandidatima na inicijalnom i poslednjem razgovoru.Pitanja sa intervjua Na tehničkom intervjuu smo diskutovali o uradjenom zadatku i o alatima, sistemima i procedurama koje se koriste u kompaniji.
Dobre stvari: Još uvek je ostalo trunke ljudskosti u nekim kolegama.
Loše stvari: Izuzetno loše i neorganizovano poslovanje, nema nikakvog profesionalizma.. Užasna i ne profesionalna kompanija u kojoj se radi još papirom olovkom i pečatom, nemaju želju da se modernizuju, cilj je samo preprodaju izgleda kompaniju.
Dobre stvari: radim u firmi posao za koji sam se školovala i solidno sam upoznata sa procesima poslovanja. kolektiv je onakav kakvim ga doživljavam
Loše stvari: previše administracije što koči sve. favorizuju se poslovi koji se ne odnose na suštnsku delatnost firme
Loše stvari: Radno vreme. Radi se 10 sati šest dana u nedelji. I u uslovima kada je teperatura preko 40 stepeni. Iako je toliki broj radnih sati nezakonit.. Plate su dobre. Ali kako se projekat završava sve su manje i manje što se tiče novo zaposlenih. Radno vreme je min 10 sati dnevno 6 dana u nedelje. To je veliki problem i radi se i kada je temperatura preko 40 stepeni.
Loše stvari: Kako je izgledao procesBilo je više krugova selekcije. Prvo smo imali da odradimo određene zadatke koje su na zadali, a nakon toga smo imali online i uživo intervju
Dobre stvari: Dobro je sto svakog dana imas interakciju sa klijentima i mogucnost upoznavanja kako funkcionisu velike kompanije.
Loše stvari: Komunikacija sa menadzerom i sefom firme.. Dobra za pocetnike, da nauce posao.
Dobre stvari: Zaista ništa.Kompanije gde ljudi dodju i plačeći pobegnu glavom bez obzira
Loše stvari: Zaista sve.Ponajviše nestručan i nekompetentan HR,koji veoma loše radi svoj posao.. Ubedljivo najgori košmar koji mi se desilo u mojoj radnoj biografiji.Strava i užas.Što dalje od njih.Prijava na minimalac,ostalo uglavnom ne ispoštuju.Najnestručniji HR koji sam ikada videla,koji stvara jako loš radni ambijent.O pauzi se donosi odluka na dnevnom nivou i svakodnevno,svakome je u razl
Loše stvari: Kako je izgledao procesProces selekcije za mene je bio efikasan, pitanja su bila konkretna i dobila sam sve neophodne informacije o firmi i osnovnim uslovima rada.Pitanja sa intervjua Koja sve okruženja postoje osim produkcije? Zašto nisi polagala za sertifikat Scrum Mastera? Kako ti razumeš ulogu Scrum Mastera? Kako izgleda jedan radan dan Scrum Mastera? Koje to prepreke uklanja Scrum Master? Koje scrum ceremonije postoje?
Loše stvari: PozitivnoPlatforma koja se razvija je sama po sebi zanimljivo iskustvo. Postoji prostor da se uči kroz iskustvo i na svojim greškama. Kolege pružaju podršku i zdravi su odnosi u development timovima. Menadžment Development departmana se trudi da obezbedi prostor za nove ideje i inicijative.ZamerkeNeki ključni procesi nisu još uvek uspostavljeni i fale osobe koje bi pokrile neke osnovne potrebe (npr Office management nije uopšte pokriven). Zahtevi biznisa nisu razumni i ljudi počinju polako da sumnjaju u informacije koje dobijaju od biznisa.
Dobre stvari: Sasvim obicni ludi,radnici,ocevi i majke,borci za egzistenciju.
Loše stvari: Skoro sve.Po mojoj,subjektivnoj proceni,a i po proceni drugih radnika(doslo je do rezinance) po skoro svim tackama polemike.. Neorganizacija,napetost,tenzija,neljudski odnosi i netolerancija,nestrucnost i nemarnost rukovodstva,a sve kao posledica egoizma i korupcije unitar kompanijr(klanovi)......
Loše stvari: PozitivnoPrijatno osoblje. Trude se oko novih zaposlenih. Onboarding traje oko dve nedelje i sve vreme su dostupni za sva dodatna pitanja. Nisi prepušten samome sebi - dok traje obuka. Oko osnovne plate nema laganja. Opremu oni šalju.ZamerkeNeozbiljni su, nema prave poslovne strategije. Pri susretu sa problemom, krivicu prebacuju na radnika. Postoji izvesna kultura toksičnog optimizma, toksične, otrovane pozitivnosti. Ali to je tako izgleda u mnogim IT firmama i mislim da ima veze sa američkim stilom poslovanja koje insistira na usiljenim osmesima. Mora se biti optimista, ne sme se mračiti i kritikovati. Kad se slavi uspeh, slavi se i najbanalniji uspeh, kada postoji neuspeh ili nešto negativno, bolje je ćutati. Čekam vreme kada će se i otkaz proslavljati kao prilika za zaposlenje. Kada sam jednom prilikom izneo kako nisam zadovoljan statusom u timu, rečeno mi je da sam upropastio taj sastanak i da nisam ispravno "vokalizovao" svoje brige. Koje niko nije hteo da sasluša.
Loše stvari: PozitivnoTim u kome radim je odličan, saradnja je na visokom nivou. Svi u timu su profesionalni. Vlasnici firme su korektni i pristupačni. Ostatak firme je takođe odličan i nemam zamerki. Projekat na kome radim je interesantan i radi se u savremenim tehnologijama. Na ovom projektu imam veliki potencijal da naučim i da sebe unapredim. Benefiti koje firma nudi su odlični, a plata korektna.ZamerkeNemam zamerke ovoj kompaniji.
Dobre stvari: Redovna plata, uvek se zna kad je, pogodnosti u vidu kupovina na administrativnu zabranu kod raznih kompanija, besplatne teretane, vaučeri kompanije.
Loše stvari: Obim posla je ogroman, zaposlenih jako malo. Točilac je često i kasir, pa trči i napolje i unutra. Potrošač može da ti kaže šta hoće, da se dere na tebe, da te pljune, gađa, čak i fizički napadne, ma da ti radi šta hoće, ti ćeš biti kriv kao zaposleni. Ako potrošač uloži zvaničnu žalbu putem call centra i ta žalba bude neosnovana, politika firme je takva da se izvinjava potrošaču što žalba nije osnovana, a ako je osnovana, zaposlenom se smanjuje mesečna ocena i skida se određeni deo plate. Menadžment vrši veliki pritisak sa tajnim kupcem koji je i više nego suvišan u situaciji kad treba da se bore za ostanak radnika. Izveštaji tajnih kupaca su jako često lažni, sve u cilju loših ocena za benzinsku stanicu. Gotovo da ne možete da sednete i jedete kao ljudi, jer su ogromne gužve, a manjak zaposlenih je konstantan. Na papiru imate pravo minimum 45 minuta pauze na 12 sati, u realnosti nikog nije briga što ne možete da iskoristite to pravo. Previše nepotrebnih usluga poput paketomata, uplate na maxx bet nalog, pekare... Po ugovoru ste kasir/točilac, a u realnosti ste i poštanski radnik, magacioner, pekar, kafe kuvar/ica, higijeničar, administrativni radnik, majstor. Radnik koji zna da obavlja u potpunosti sav posao je plaćen isto kao i početnik koji ne zna ništa, ne odgovara ni za šta i neretko ga ni ne zanima da nauči bilo šta. Oterali su mnogo iskusnih, vrednih i radnih ljudi, a zamenili ih neradnicima koji bi da sede i primaju platu. Jako loše generalno tretiraju zaposlene koji im i donose ogroman profit i njihove astronomske plate. Mnogo su dosadni sa silnim procedurama i pravilima koje ćete samo kod njih naći i koje su presmešne. S obzirom na profit, gotovo ništa ne ulažu u objekte, a ni plate nisu dobre za sav posao koji obavljate i za koji ste odgovorni. Ako želite da napredujete, vredan rad, trud i znanje nisu dovoljni. Za većinu šefica je javna tajna kako su napredovale. Ljudi iz upravne zgrade jako često u slobodno vreme idu po benzinskim stanicama i namerno provociraju zaposlene na pumpama ne bi li im pretili time da su iz zgrade i da su "iznad njih". Nameštaljki ima mnogo. Sve u svemu, veoma toksična kompanija.
Dobre stvari: Samo redovna plata, ne visina iste.
Loše stvari: Neodgovornost menadžmenta, gledanje samo ličnog uspeha istog.. Ozbiljna firma, sa neozbiljnim odnosom prema zaposlenima
Loše stvari: Kako je izgledao procesNajpre me je kontaktirala HR kompanije pozivom na broj telefona da mi javi da su zainteresovani za moj profil i da utvrdimo slobodne termine u vezi prvog HR intervjua. Pošto smo se dogovorili, poslala mi je invite na mejl za Google meet i na tom intervjuu je prošlo sve lepo kako i treba. Vrlo kulturna i pristojna devojka, visoko profesionalna. Zatim mi je posle par dana javila da sam prošao u sledeći krug selekcije i pitala me kada mi odgovara da zakažemo intervju sa QA timom. Dogovorili smo se i tako je i bilo, već početkom sledeće nedelje i sledeći Tehnički intervju sa dvojicom QA kolega, jedan team lead i drugi QA senior. Sve je bilo super, onako razgovor u vezi mog iskustva i sta sam sve radio do sada, na čemu bih voleo da se dalje razvijam i čime nisam zadovoljan, a voleo bih da imam na sledećem poslu... Tako da zaista prijatno iskustvo. Na kraju je usledio još jedan intervju da timom iz Švajcarske, gde su bili dvojica kolega. Takođe obostrano predstavljanje i međusobna očekivanja. Sve super ljubazno otvoreno i transparentno. Brzo je išlo iz nedelje u nedelju. Na kraju je sve skupa trajalo oko 3-4 nedelje, ali drugoj firmi je ipak bilo hitnije za odabir budućeg kadra...Pitanja sa intervjua Sta je to testiranje po tvom misljenju? Koji su to principi testiranja? Sta je to API? SQL (CRUD) upiti? Lokatori za najlakse pronalazenje elemenata na web strani?
Dobre stvari: Zanimljiv proizvod, odlicno drustvo i dosta izazova u radu
Loše stvari: Menadzment, odnos prema ljudima i plate. Sjajna ekipa zaposlenih, los menadzment
Dobre stvari: Redovna plata, ali naravno mizarna. Plata se dobija na kasicicu. Iz dva dela. Dobijete pola plate u iznosu od dvadeset i neku hiljadu, i ne znate sta cete pre sa tim novcem. A direktori i mrmazeri imaju platu od nekoliko hiljada evra, i naravno kad prime polovinu, pitaju se pa kako vi ne mozete da prezivite. Ne mozemo jer se radnicima daje najmanja moguca plata u svetu.
Loše stvari: Odnos nadredjenih sa radnicima. PLATA. Smatram da jedna pekarska inustrija, ne moze da se poredi u poslu sa objektima poput Ideje, Rode, itd. Oni se porede sa njima po pitanju plate. A ne shvataju da svi ti objekti mesovite robe, u smeni ima po 10 i vise radnika. A u pekari Hleb i kifle, radna snaga je svedena na minimum svakog minimuma. U toj meri da jedna osoba moze da otvori objekat(pot tim se podrazumeva, ptimanje robe, pecenje proizvoda, odraditi papiroloski deo, i naravno sama prodaja) i naravno posle cekas i gledas da li ce neko doci da radi drugu smenu, ili ostajes sam ceo dan, i tako sve u krug svaki dan. Pritisak kojibse vrsi na radnike je neopisiv. Ako radis za njih smatraju da moras da budes dostupan 24h/7. Svog slobodnog vremana nema. Za svoj zaradjeni godisnji odmor treba da se moli. Cak i povlace radnike sa godisnjeg odmora. Jer nema ko da radi, a godisnji zaboravi, proada. Sve u svemu uzas i katastrofa.
Dobre stvari: Rad sa ljudima i dobrim.kolegama.koji nazalost brzo odlaze.
Loše stvari: Neredovna isplata, po par meseci kasni plata. Nema prijave, los odnos prema zaposlenima