Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Dobre stvari: Nothing.
Loše stvari: Losi uslovi rada,velike norme...firma sminka pogon,pravi kancelarije,kupuje televizore,dovodi kancelarijske radnike a proizvodnje namaljuje,podize norme,plate u mestu iako je inflacija pa i cenu same njihove gume dizu a radnik se muci sa platom koja je i pre inflacije bila bedna.O bolestima da ne pisem.
Dobre stvari: hrana, tim sa kojim radim, plata je isto korektna, nema maltretiranja i iživljavanja rukovodilac proizvodnje nam je najveca legenda na svetu
Loše stvari: mozda se pojedinci vise bave svojim frustracijama i ljubomorom nego svojim poslom. Posle svih firmi gde sam radio sada mogu mirno na posao da idem
Loše stvari: PozitivnoSjajni ljudi i zdrava radna atmosfera. Dosta prostora za napredak i učenje - posećenost i marljivost su i zapaženi i nagrađeni. Rad sa različitim tehnologijama čini svaki dan zanimljivim i drugačijim. Prekovremeni rad je na dobrovoljnoj bazi i plaćen. Plate su u rangu sa ostalim kompanijama u regionu.Zamerke/
Dobre stvari: Plata ne kasni iako je mala
Loše stvari: Šefovi koji traže rakiju od radnika, kradu vaučere za decu radnika, traže po 200din od svake plate od radnika da bi kupili pivo sebi, podkradaju firmu na sve moguće načine...ima toga još..... Nezastićeni radnici, izlozeni opasnim materijama i teskom prekovremenom radu, nedovoljno plaćeni za taj posao
Dobre stvari: Par normalnih ljudi sa kojima moze otvoreno da se poprica.
Loše stvari: Mizerne plate. Ne placaju prekovremene sate. Lepo spakovana sarena laza. Nemaju sluha.
Dobre stvari: Jedino hrana tj. restoran za zaposlene
Loše stvari: Sve. Posrbljena firma, raspad sistema, nepotizam, kršenje ugovora, kašnjenje isplate za gorivo, katastrofa
Dobre stvari: Delatnost
Loše stvari: Menadzeri su nepismeni i neznalice, glupe i ogranicene odluke kao da namerno idu da uniste firmu i trziatw preuzmu neke njihove firme koje su u medjuvremenu osnovali. Svi menadseri imaju svoje paralelne firme
Loše stvari: Pozitivnointeresantni projekti, dinamični i izazovni, a super bonus su motivacija za kontinuirano učenje.Najbolja stvar u firmi jeste komunikacija izmedju kolega,stvarno imate utisak da ste deo time. Plus su svi oni bonusi kao fleksibilno radno vreme,od kuce takodje,fit pas,parking ako dolazite u firmu i jos stvarno puno stvari,sve pohvale imamZamerkeNemam sta da stavim ovde
Dobre stvari: Nema dobrih stvari. Samo Vas lažu i obmanjuju.
Loše stvari: Molite za platu koju ste pošteno zaradili. Niste prijavljeni, niste osigurani. Kome god da se obratite to ne daje nikakve rezultate. Ne znam do kada će u ovoj državi OVAKVI TIPOVI biti poslodavci i do kada će varati narod.. Na razgovoru osećaju jedno, kada počnete sa radom. Neka sasvim druga priča.
Dobre stvari: Redovna plata,sigurna firma.
Loše stvari: Primanje robe nocu kao i nivelacije nocne .. Rad ,red i maximalno angazovanje
Dobre stvari: Ljudi
Loše stvari: Nepoštovanje radnika, redovno radno vreme je 8h i 30 m, dnevnice su 10eura u inostranstvu 0 dinara u Srbiji. Ne ceni se rad i znanje već podilaženje nadređenima.ne ceni se realno sagledavanje situacije,ignorišu se problemi.. Loša organizacija,nepoštovanje radnika
Dobre stvari: Nista , apsolutno nista.
Loše stvari: Sve je lose. Od radne atmosfere do nesposobnog kadra. U ovoj firmi je bitnije biti poslusan nego sposoban.. Katastrofa, izbegavajte ukoliko mozete
Dobre stvari: Posao ko posao nije strašno samo nema para za radnike koji rade za kompaniju u Nišu
Loše stvari: Sta je dobro bolje je pitanje. Ne placaju po 3 meseca lazu jednom recju lopovi
Loše stvari: PozitivnoNe postoje reci kojima bih mogao da opisem svoje 2 godine provedene u firmi, od kolega pa do menadzmenta je sve bilo na najvecem mogucem nivou, sto ljudskim a i poslovnim. Ni malo toksicno okruzenje i svi, ali apsolutno svi su voljni da uskoce i da pomognu. Znanje steceno u firmi je neprocenjivo i stvarno je ogroman boost u mojoj karijeri.Zamerke
Loše stvari: PozitivnoPlata koja je okej Oprema koju sam dobio na koriscenje je bila sasvim u redu Lepa zgrada kancelarije,dosta prostora za rad i plus ceo sprat za relaksaciju Kolege su takodje jako dobre,menadzment mozda i ne zna bas najbolje svoj posao jer su svi mladiZamerkeDosta ljudi koji su u ovoj kompaniji su tu samo dok ne nadju nesto bolje,firma placa i to stoji,ali za nekog ko je na pocetku karijere i ko zeli da radi i usavrsava se ovo mozda i nije najbolja prilika sto razumem
Dobre stvari: Plata redovna, cisto okruzenje, leti hladno, zimi toplo.
Loše stvari: Menadžment, kontrole, zahtevanje nerealnih zadataka, bonusi ne realni, sam sistem na uplatnom mestu. Jako lose okuzenje za raditi, ne savetujem duze od godinu dana se zadrzavati.
Dobre stvari: Ništa
Loše stvari: Sve, od intervjua za posao preko potpisivanja ugovora, radnog okruženja, plate, odmora. Žive na konto stare slave, a zapravo rasulo i nemogućnost napredovanja
Dobre stvari: Imate priliku da radite sa velikom bazom klijenata cime sticete kontakte koje kasnije mozete da koristite na novom poslu ili da pokrenete svoj biznos. Postoje solidne obuke koje stvarno mogu da unaprede prodaju i takodje to nosite sa sobom
Loše stvari: 1. Sto sami ovde pisu pozitivne komentare i misle da tako mogu da speru blato sa sebe. 2. Sve je lose , divnu firmu su nesposobni ljudi doveli maltene do gasenja. 3. Veliki broj ljudi koji im je poklonio poverenje misleci da je nasao firmu do ponzije, upravo zbog nestručnog vodjenja isteran je sa posla da se snalazi.
Loše stvari: PozitivnoRad u Mad Head Games-u je jedno od najboljih iskustava u mom životu. Timska atmosfera je prijateljska i dobrodošla, i svi su veoma motivisani da naprave sjajne igrice. Naučio sam mnogo od kolega, u smislu razvoja igre i opštih životnih iskustava. Stil menadžmenta je vrlo praktičan, daje ti dosta prilika da odrasteš profesionalno. Sve u svemu, veoma sam zadovoljan svojim iskustvom ovde.ZamerkeRad u Mad Head Games-u je bilo veliko iskustvo, međutim, bilo je nekih aspekata u kojima nisam uživao. Radna snaga i dugi sati su bili prilično zahtevni i često su me ostavljali da se osećam preopterećenim. Tim menadžera je takođe mogao da bude prekritičan ponekad, što je otežavalo dobijanje povratnih informacija koje su bile od pomoći.