Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Dobre stvari: vredan rad se nagrađuje
Loše stvari: radno vreme od 8 kancelarije u centru grada. ok, ništa spec, ali više pozitivnih stvari
Loše stvari: Kako je izgledao procesIz prvog razgovora sa regruterkom iz inostranstva sastoji se iz 3 kruga, no nikakav feedback nije stigao za sledeći krug. Regruterku je više zanimalo zašto više ne radim na prethodnim pozicijama nego moje kompetencije. Ghosting na najvišem nivou. Posle mesec dana sam povukao svoju prijavu i dobio u međuvremenu super ponudu u drugoj firmi gde je sve bilo gotovo za maksimum 14 dana.
Loše stvari: Los menadzment i organizacija. Ima i losih i dobrih strana. Organizacija i menjanje odluka na dnevnom nivou losa strana
Dobre stvari: Redovna plata
Loše stvari: Stari radnici , pošto se zarada. Ljudski odnosi strava i užas, direktora interesuje samo promet
Loše stvari: Kako je izgledao procesPrvo razgovor sa HR, dobijanje zadatka za koji je rok 7 dana, pa onda feedback. Do tehničkog intervjua nije došlo. Razgovor sa HR je bio najlepši razgovor za posao u mom životu. Vrlo interesantan, opušten, a opet izuzetno profesionalan. Stvarno sve pohvale za ovu firmu i ljude koji rade u njoj. Želim vam sve najbolje! :)Pitanja sa intervjua Opiši nam svoje dosadašnje iskustvo, Programi za organizaciju posla, Razlog odlaska iz prethodne firme
Dobre stvari: Poštuje se svaki državni praznik
Loše stvari: Svašta nešto od rukovodstva do međuljudskih odnosa. Neorganizovana zbog lošeg rukovodstva koje samo juri za profitom i jedino ih to zanima
Dobre stvari: Nista osim kolektiva.Sve jedna velika 0
Loše stvari: Sve....ophodjenje prema radnicima ophodjenje prema klijentima. Strasno horor,direktori menadzeri se ponasaju kao robovlasnici ,robovlasnicko drustvo.Firma jedna velika 0
Dobre stvari: Aman bas nista.Jedna prica na razgovoru tokom zaposljavanja,vec prvog dana vam serviraju nesto trece.
Loše stvari: Bezoosecajnost menadzerki..ne interesuju se za radnika,ne koriguju,ne trude ukoliko nisu zadovoljne,ne trude se da pomognu novozaposlenom da se snadje ..Nemaju radnika dovoljno,jer ne zele troskove,tako da redovno ljude setaju po radnjama da bi ma nedeljnom nivou 'potkrpili' rupe po radnjama. Neprofesionalni,beskompromisni,nezainteresovani da pomognu radniku da se uklopi u tim,i na prvom mestu neljudi.
Loše stvari: PozitivnoRad na interesantnim projektima i podrska menadzmentaZamerkeLetargicnost HR-a i gubljenje kvalitetnog kadra
Dobre stvari: Nista,pocevsi od kvaliteta robe,pa do medjuljudskih odnosa i nepostovanja zakonitosti i ustavnosti!
Loše stvari: Apsolutno sve!. tipicna prifatna firma koja maksimalno iskoriscava zaposlenog,a za uzvrat ga pinizava
Loše stvari: Loša organizacija , novi radnici imaju iste ili čak i večće plate od starijih radnika , što je nelogično i poražavajuce
Dobre stvari: Kvalitetni proizvodi i visoka plata
Loše stvari: Mobing stručno nekompetentnih šefova Nepoštovanje dobrih rezultata u radu Netolerisanje privatnih zdravstvenih problema kolega. Mobing od strane stručno nekompetentnih šefova
Loše stvari: Kako je izgledao procesKandidati salju svoje prijave i biografije firmi. Od tih prijava odabere se najpogodnije i pozovu da urade test koji traje 3 dana. Svi koji prodju taj test prezentuju ga na engleskom i od njih neko bude primljen.Pitanja sa intervjua Gde vidis sebe u buducnosti? Koliko dobro znas baze podataka? Kako stojis sa engleskim jezikom?
Loše stvari: PozitivnoPošto je kompanija skoro krenula sa radom, jako je moderna i ceo kadar je mladji, poslovni prostor je moderno opremljen, sve je na dohvat ruke. Odlicna komunikacija sa ostalim zaposlenim i svi su radi da pomognu. Razni benefiti, rucak, piće, fleksibilno radno vreme, privatno penziono, koje cak ni veće kompanije ne nude. Kompanija prati tvoj rad i napredak nijr povezan sa vremenom koje provedes u njoj već zavisno koliko se trudis.ZamerkeNemam
Dobre stvari: Dibro
Loše stvari: Ne postoji dobra stvar koju bi trebalo istaci osim kuhinje. Loše je sve Okruzenje, menadzment, softveri bez licence, atmosfera napeta, stalna presija i pritisak, svako sve radi, niko ne radi ono zbog cega je dosao, direktor ima promene raspolozenja, dobre i lose dane, zaposleni su krivi za sve pa trpe posledice, mobing, manipulisanje, kontrola.. Loši uslovi, pušačko okruženje, neisplaćene dnevnice, nemogućnost napredovanja. Toksičan direktor, manipulator. Obećavanja velika, realizacija nula. Preskočiti u širokom luku.
Dobre stvari: Nista nije dobro u ovoj firmi osim par jako dobrih kolega, osecam se kao da sam u logoru
Loše stvari: -Ne postuju se radnici -Plata je niska -Obuka je jako losa -Menadzeri nisu uopste tolerantni i nekompetentni su -Ne postuju se procedure na poslu, oni ocigledno nisu nikada culi za zastitu podataka
Dobre stvari: Kolege, odnos posla i privatnog
Loše stvari: Zaposljavanje na veliko, dosta ljudi preko preporuke koji nisu dovoljno strucni. Odlican odnos kolicine posla i para
Dobre stvari: Nemam vremena da spustim glavu.
Loše stvari: Za sada da.Cekam da vidim dali ce biti promena.Ako ne napustam.. Nisam upoznao sefa,niti ugovor.
Loše stvari: PozitivnoOdlicna atmosfera medju zaposlenima, timski rad, produktivnost i strucnost na visokom nivou. Odlican odnos poslodavca prema zaposlenima, odlicni benefiti kao i projekti.ZamerkeNone!
Dobre stvari: Privatno osiguranje, treninzi komunikacija
Loše stvari: Ovo je trgovina, ko god je radio ovakav posao zna prednosti i mane…Nista specijalno nema lose, sve su to standardne stvari. Progresivna, perspektivna, stabilna