Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Loše stvari: Kako je izgledao procesHR intervju se desava na kraju, tokom treceg kruga intervjua, zajedno sa nekim tehnickim pitanjima vezano za zadatak koji se resava u 2. krugu. Osim 2 clana HR tima, na tom intervjuu je bilo jos 3 developera, pa moze delovati strasno na pocetku, ali je prilicno opustena atmosfera i postavljaju se klasicna pitanja tipa sta ocekujes od rada ovde itd. Tehnicki intervju se provlaci u sva 3 kruga selekcije, u prvom krugu se resava 10 pitanja koja su uglavnom vezana za Javascript, teorijskog su tipa i za to je potrebno solidno da poznajete kako radi Javascript 'behind the hood'. Takodje, u tom prvom krugu ima jedno ili dva pitanja vezano za strukture podataka, ali se NE radi zadatak iz algoritama. U drugom krugu se dobija zadatak iz Javascripta gde je potrebno implementirati prikaz nekakvih rezultata API poziva uz paginaciju. Treci krug je najlaksi i tu se postavljaju dodatna pitanja vezana za zadatak iz drugog kruga, a moze se provuci i neko 'trik' pitanje vezano za neki mini algoritam (meni je bila neka fora sa if-om, nista kompleksno)
Loše stvari: PozitivnoS obzirom da je start-up, veoma je fast-paced okruzenje, sto je posebno dobro za pocetnike koji zele dosta da nauce. Takodje, koriste se alati i tehnologije koje su u trendu sada. Okruzenje je top, mirno je, ima mesta za parking (besplatno!), kancelarija je zapravo velika kuca sa bastom koja je jako lepa i u kojoj moze da se radi kad je lepo vreme. Atmosfera je veoma prijateljska i ima puno mladih ljudi. Aparat za kafu je dobar i dorucak je solidan :D Radno vreme je zaista fleksibilno, mora se doci jedino pre pocetka prvog dnevnog sastanka, koji bude oko pola 11, 11ZamerkePrva stvar koju sam naveo u pozitivnim utiscima nekome moze biti zamerka, ako zeli da rad i nesto sto zna i da ne mora dalje da istrazuje.
Dobre stvari: Kolege su super, prijateljska radna atmosfera. Svi su tu ako treba pomoc. Povećanje plate na 6 meseci, mogucnosti napredovanja sto mi je jako važno. Posao je sam po sebi zanimljiv i dinamičan. Svidela mi se i obuka, jako korisna.
Loše stvari: Smene bi mogle biti bolje organizovane. Adaptiro sam se vremenom al bi bilo lakše da su fleksibilnije.
Dobre stvari: Briga o radnicima sto se tice zdravlja i zastite na radu.
Loše stvari: Ne cene dobrog radnika.Uvlakaci samo napreduju.. S obzirom koliki je gigant,moglo bi i bolje
Dobre stvari: Ništa. Velika laž i prevara
Loše stvari: Ljude lažu na razgovorima za posao i kada dođu da rade razočaraju se. Obećaju neka povećanja koja nikada ne budu, sve se svodi da je krivica radnika i da hoće rezultate pa onda povećanje. Pričaju kako nije problem da se plati, dođu ljudi odrade probni rad i onda izmisle neki drugi razlog zašto nije čovek primljen, a ustvari problem su finansije. Zašto gubiti vreme, reci odma u startu problem je to i to da se ne ide dalje.
Dobre stvari: Redovna plata,iako je mala za prevelik obim posla.
Loše stvari: Organizacija..ne postovanje..bahatost nadredjenih..ne saradnja izmedju sefova..ne saradnje radnik-sef..tenzija..povredjivanje radnika zbog premora...ne davanje slobodnih dana(zaradjenih),pretnje sefova.... Sto dalje od ove firme..uzasni uslovi..prevelike norme,ne postovanje odgovornih i vrednih,starih radnika..psihicki pritisci..stalno tenzija..koja najvise dolazi od nadredjenog sefa.
Dobre stvari: Dobro je sto se s kolegama uvek mozes dogovarati o svemu kad ti zatreba i redovna plata.
Loše stvari: Losa kolegijalnost. Bezobrazni menadzeri koji umesto da bude pomoć on gleda samo da te unazadi. Firma non stop trazi dlaku u jajetu kako bi radnik bio kaznjen sa 10-20% i od tog minimalca koji primi.
Dobre stvari: Rad sa decom, ali ne uvek.
Loše stvari: Ocajan koncept koji decu jos vise opterecuje nepotrebnim programima kojima se izbijaju pare iz roditeljskih dzepova. Deca se obeshrabruju od samostalnog ucenja i vezbanja za testove jer im ucitelji u boravku sve rade i proveravaju. Ovo mesto se bavi najpovrsnijim pristupima obrazovanju i vaspitanju dece jer ga svodi iskljucivo na ocenu, odnosno na tu čuvenu peticu. Mesto koje ima dugu istoriju i navodni ugled samo zato sto se osnovalo na pravom mestu u pravo vreme. Zapravo je u pitanju los koncept obrazovanja dece, odnosno prepisivacka skola
Dobre stvari: Trenutno samo uprava drustvs
Loše stvari: Podjeljenost,privilegovanost ,nacionalni balans,nepravda,presing zastrasivanje kako me bi iznijeli svoje misljenje, ne mogucnost napredovanja,pravljenje razlike medju operaterima...
Dobre stvari: Plata redovna i prijava od prvog dana.
Loše stvari: Ne cijeni se rad i trud, zarađuješ i za tuđe plate. Plaćaš manjak koji nije krivicom radnika, toksično okruženje, kolektivi 0 bodova, sve to zbog šefova koji su postavljeni da vode poslovnice a iz uprave te ne fermaju ni 2%. Pišem vezano za Bosnu, mada po komentarima vidim da je ista situacija u Srbiji. Žalosno za tako veliku i naprednu firmu…
Dobre stvari: Rad u struci, rad sa klijentima različitih nivoa znanja/uzrasta...
Loše stvari: . Ne prijavljuju radnike, radi se i vikendom, svoje ljude postavljaju za sekretare koji apsolutno nemaju veze sa pozicijom na kojoj rade. Zaposleni su da nadgledaju profesore i dojavljuju gazdama sve o profesorima. Nema napredovanja, samo stagniranje i ubijanje u pojam od strane umisljene vlasnice I
Loše stvari: Kako je izgledao procesFer i korektan intervju. HR je postavljala vrlo normalna pitanja. Bio je i razgovor na engleskom.Pitanja sa intervjua Reci mi nešto o svojim hobijima.
Dobre stvari: Proslave
Loše stvari: medjuljudski odnosi, pojedini (vecina) direktori koji se ne ukljucuju dovoljno, losa radna atmosfera, zasticeni pojedinci
Loše stvari: Kako je izgledao procesPrvo je sledio intervju telefonom gde osoba is HR prcia sa vama o vasem proslom iskustvu i malo testira engleski jezik, potom sledi online intervju u grupi kandidata sa HR osobom gde se prelaze razna pitanja, i u istom tom danu je dodeljen test engleskog jezika da se odradi. Finalni krug je razgovor sa jednom od team lidera u fimri nakon cega se odlucuje da li ste primljeni ili ne.
Loše stvari: Kako je izgledao procesKorektan intervju. Nakon toga dobila sam da radim zadatak. Nakon poslatog zadatka i tehničkog intervjua dobila sam ponudu za izuzetno malu platu, što nisam prihvatila.
Dobre stvari: Redovna plata.
Loše stvari: Neljubaznost od strane klijenata koji nas angažuju, svaljivanje krivice uvek na službenike, nikakva podrška menadžera.. Da se uvede posebno plaćanje noćnog rada, da se uvedu bonusi, plate da se podignu da to bude nešto pristojnije.
Dobre stvari: Nema ostajanja na poslu prekovremeno
Loše stvari: Stalno menjaju radnike i ne daju ugovore za stalno. Pravi se nepotrebna tenzija oko stvari koje se mogu bolje uraditi ako se ne juri Target
Loše stvari: Tim lideri nisu tim lideri nego goniči robova jer im je tako sa "vrha" naredjeno. Zaposljeni se tretiraju kao robovi, ne kao ljudi. Preveliki obim posla, odgovornost i pritisak za taj novac. Procedure se menjaju iz dana u dan, tako da vise i ne znate koje su procedure i na koji nacin da radite. Jedna velika neozbiljnost i neprofesionalnost. Nestrucni ljudi na pozicijama.
Dobre stvari: Ljudi koji rade godinama i koji su tu iz razloga sto imaju ugovore za stalno
Loše stvari: Tim lideri koji nisu obrazovani za posao koji obavljaju sa visokim procentom kompleksa i bez razumevanja za operatere bez kojih i nema daljeg rada.. Sve jevu redu uz male korekcije i povecanje licnog dohotka presudno