Pročitajte iskustva radnika iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i regiona pre nego što se prijavite za posao. Stvarne plate, odnos menadžmenta i uslovi u kancelariji ili proizvodnji – na jednom mestu.
Loše stvari: Kako je izgledao procesDobije se zadatak koji treba da se odradi od kuce, ako je uspesno odradjen dobije se poziv za hr i tehnicki intervju. HR i tehnicki su u isto vreme bili online, prvo hr nekih 15 minuta, zatim tehnicki takodje nekih 15 minuta, tehnicka pitanja o OOP, Javascriptu...
Dobre stvari: Ne radi se subota i nedelja, nema prekovremenog rada i redovna je plata.
Loše stvari: Mnogo kokoski u kolektivu. Posao kao i svaki drugi, kolektiv manje-vise kao i svugde.
Loše stvari: PozitivnoStabilnost, u današnje vreme turbulencija na tržištu, bitan faktor. 300e godišnjeg budžeta za flexibilne benefite, koji mogu na razne korisne načine da se iskoriste.ZamerkeNekonkurentnost u vidu plata, kompanija kaska na tržištu u ovom segmentu. Neujednačen kriterijum promocija/povisiva, vrlo zavisi od tima/segmenta u kojem ste.
Dobre stvari: dva slobodna dana u toku nedelje dobijanje ugovora na neodredjeno posle maksimalno godinu dana fizički nezahtevan posao odlični medjuljudski odnosi
Loše stvari: rad vikendom studenti koji rade i otezavaju posao jer ne zavrsavaju posao kako treba. veliki potencijal, dobra atmosfera, kolegijalnost
Loše stvari: Kako je izgledao procesRazgovor sa HR-om koji je trajao oko pola sata, klasicna pitanja poput radnog iskustva, sta ocekujem od organizacije i slicno tome. Zatim tehnicki review sa senior developerim-a, zadatak je bio zasnovan na razumevanju CRUD operacija. Potom i razgovor sa direktorom koji je bio jako ljubazan i raspolozen da odgovara na sva pitanja.Pitanja sa intervjua Prethodno iskustvo Tehnicka pitanja Ocekivanja unutar firme
Dobre stvari: Pozajmljivanje knjiga i redovna plata, ali mizerna.
Loše stvari: Rukovodstvo, njihov odnos prema zaposlenom, loša zarada, loši uslovi za rad.... Užasna firma, ljigavo rukovodstvo, nipodaštavanje radnika, nikakva zarada.
Loše stvari: Kako je izgledao procesRazgovor sa deckom iz HR tima. Decko je na sastanku izgledao kao da ga neko tera da razgovara. Desilo se i da mi je posle mog obracanja njemu postavljao pitanja koja sam vec odgovorio kroz obracanje.
Dobre stvari: Privatno osiguranje, ugovor za stalno
Loše stvari: Sve, od organizacije i obima posla, do zaposljavanja i napredovanja preko veze. Gomila nesposobnih ljudi na visim pozicijama, vecina napreduje preko veze, nezainterestovanost menadzmenta da unapredi poslovanje
Dobre stvari: Sama radiš u smeni.Posao fizički nije težak.
Loše stvari: Potenciranje aktivne prodaje.Zbog toga neke mušterije su i otišle.Oronuli,stari objekti,koji pokišnjavaju.Sve što je ukradeno spolja ,od strane mušterija,skida se radniku sa plate.Interna kontrola,koja zastrašuje ljude,preti,optužuje,ponižava.Neke žene su imali fizičke posledice od njih.Poznajem ženu koja je od štresa prokrvarila.. Loše.U orientaciju na pohlepnu visinu profita zaboravlja na humanost.
Dobre stvari: Radno okruzenje i sama radnja kao i uslovi rada u njoj
Loše stvari: Nema mnogo stvari koje su bas lose. Generalno je korektno sve osim plate koja je kao i svuda za rad u radnji takva kakva je. Ako bi plata bila bolja raspolozenje bi bilo bolje
Loše stvari: PozitivnoMogućnost rada od kuće i fleksibilno radno vreme, ulaganje u zaposlene u vidu edukacija, putovanja, zanimljivi projekti i mogućnost sticanja odličnog iskustva. Proces selekcije i zapošljavanja je prilično jednostavan i efikasan. Dostupni su svi resursi i alati koji su vam potrebni.ZamerkePlate su ispod tržišnog proseka.
Loše stvari: Kako je izgledao procesPrvi krug je test koji je neko opšte obrazovanje o kompjuterskoj pismenosti i prepoznavanje dokumenata. Drugi krug, intervju koji je na engleskom.
Loše stvari: PozitivnoOdgovorna kompanija. Uslovi odlični s obzirom na bitnost posla koji radim. Rad na najaktuelnijim projektima. Plata pristojna. Atmosfera u timu je odlična, šef korektan, nema prevelikog pritiska, svi su voljni da pomognu, ako se nešto ne zna uvek je tu neko da pripomogne i da savet.ZamerkeNemam zamerki.
Dobre stvari: Ništa
Loše stvari: Mnogo prekovremenog rada koji se ne plaća i ne dobijaš slobodne dane. Manjak ljudi. Ne cene radnike, imam mnogo prekovremenog rada koji nije plaćen i nisam dobila slobodne dane. Zadaju se zadaci i veliki poslovi a nemaš sa kime da radiš, manjak je ljudi. Veoma iscrpljujuće, primaš min po 5 paleta i radiš sve osralo, punjenjw zatezanje, prodaju ribanje, papirologiju. Dok te ostave s
Loše stvari: Kako je izgledao procesPrvi kontakt je bio krajem prosle godine putem Linkedin-a od strane agencije koja je radila recrutment za BlueCat. Nakon inicijalnog razgovora CV je prosledjen njihovim recruterima koji su trebali da se jave 16og Januara. Naravno do toga nije doslo nego je umesto toga stigla genericka "zahvalnica". Pomislih nije prvi put da se to desava pa nisam pridavao znacaja. Da bi me onda pocetkom Marta kontaktirao njihov recruter i zakazao razgovor. Prva smena je nestala iz ponude ostale su 16-00, i nocne smene/vikendi. Nakon toga je zakazan razgovor uzivo, na sajmu zaposljavanja koji je odrzan u njihovim kancelarijama. Tri kruga razgovora, prvi tehnicki sa Menadzerom i TL-om, drugi sa njihovim nadredjenim i na kraju razgovor sa CCO. Sva tri razgovora su prosla super, znao sam 80% pitanja i generalno dobar feedback sam imao od njih kako za vreme intervjua tako i nakon gde mi je receno da sam bio dobar i da ce se javiti u ponedeljak/utorak (razgovor je bio u petak). Nakon toga je proslo TRI nedelje mozda i koji dan vise dok nisam opet dobio GENERICKi odgovor da mi se zahvaljuju na ucestvovanju. Igrom slucaja bivsi kolega i prijatelj je isto isao na razgovor i u roku od nedelju dana je dobio "zahvalnicu" sto ce reci da su me drzali tri nedelje bez ikakve povratne informacije. Zaposleni u agenciji koja me je inicijalno kontaktirala je bezuspesno pokusavao danima da sazna koji je status i zasto nisam dobio odgovor ali oni nisu odgovarali na mejlove. Nikako ne zelim ovaj tekst da bude okrenut iskljucivo meni, jer nisam sujetan niti sam licno shvatio odbijanje(vrlo brzo sam nasao posao u drugoj kompaniji). Cilj ovog posta je da ljudi obrate paznju na ovu kompaniju i nacin selekcije, njihovu bezobzirnost prema kandidatima i sraman nacin javljanja kandidatima u uzem krugu i slanje genericke "zahvalnice" umesto nekog logicnog objasnjenja zasto niste prosli nakon dobrog utiska. Ako se tako ophode prema potencijalnim kandidatima ne zelim da znam kakav tretman imaju zaposleni.
Dobre stvari: Par ljudi od kojih sam mogao dosta toga da naucim.Ali neki vise nisu u toj firmi.Nazalost
Loše stvari: Menadzement.Od HR pogotovo pa nadalje.. Neprofesionalizam na nivou.Sluzba za zaposljavanje radi jako los posao a probleme koje treba kasnije da resava radi na jako traljav način.Nestručnost pre svega.
Loše stvari: Kako je izgledao procesПрво је био разговор са особом из кадровске службе, где је објаснила чиме се фирма бави и шта се очекује од кандидата. За тим технички разговор са инжењером, који је био доста отворен у вези објашњавања шта се ради и шта се очекује, питања су била осредње тежине. Након тога потписао сам неки предуговор где су ми рекли да ће уговор бити за неких месец дана. После тога престали су да ми се јављају на моје поруке, а од уговора наравно ништа.
Loše stvari: Kako je izgledao procesKontaktirali su me brzo, odmah smo se dogovorili za intervju, koji je bio posle par dana. Nakon jednog dana posle intervjua dobio ponudu koju sam prihvatio.Pitanja sa intervjua 2 matematicko-logicka pitanja